Hledání nemovitosti
Informace na Váš e-mail
Zadat odběr | Zrušit odběr

 Nabídněte nám

Výkup nemovitosti
Společnost AD SERVICE s.r.o. nabízí rovněž svým klientům přímý výkup nemovitostí, kdy určujícím kritériem pro stanovení kupní ceny nemovitostí je odhad tržní hodnoty našimi kvalifikovanými odhadci. Při osobní prohlídce předmětných nemovitostí připraví naši makléři kompletní dokumentaci, která je poté předložena vedení společnosti. Na základě těchto informací rozhodneme nejpozději do sedmi pracovních dnů zda, jakým způsobem a za jakou cenu jsme schopni dané nemovitosti vykoupit. V případě vzájemné shody je možné obratem přistoupit k podpisu kupních smluv.

Zprostředkování prodeje nemovitosti
Společnost AD SERVICE s.r.o.  nabízí svým klientům zprostředkování prodeje nemovitostí se vším, co k takové spolupráci patří. Na základě dohody o zprostředkování, kterou uzavíráme s našimi klienty při osobní návštěvě našeho makléře, jsme oprávněni zahájit investice do inzerce daných nemovitostí a to jak na nejvýznamnějších internetových serverech, tak i v denním tisku.

Neustále konzultujeme průběh nabídky s vlastníky, zajišťujeme prohlídky nemovitostí pro potenciální zájemce, navrhujeme nejvhodnější způsoby financování. Pro případné zájemce jsme připraveni na základě naší spolupráce s hypotečními bankami zajistit rovněž celou škálu hypotečních úvěrů. Jsme dále připraveni konzultovat se zájemci možnosti rekonstrukce nemovitostí, případně další jejich správy. Samozřejmou součástí spolupráce se Společností AD SERVICE s.r.o.  je i kompletní právní servis, včetně vypracování všech potřebných dokumentů, vypracování znaleckého posudku pro potřeby podání přiznání k dani z převodu nemovitostí a vypracování tohoto přiznání. Toto vše je samozřejmě zahrnuto v naší provizi, kterou si nárokujeme až v okamžiku uzavření zprostředkovávané smlouvy. Nechcete li mít s prodejem Vaší nemovitosti jakékoliv starosti, svěřte její prodej nám.


Nabídněte nám Vaší nemovitost

Informace o klientovi

Jméno a příjmení: Telefon: E-mail:

Informace o nemovitosti

Lokalita:
  Typ nemovitosti:


© 2006 AD Service Reality s.r.o. // WEB by Speednet s.r.o // Dnes je: 25.06.2019 | Aktualizace: 07.03.2016 | Počet návštěv: 1093504